KURUMSAL YABANCI DİL

Kurumsal Yabancı Dil

Yapılan pedagojik araştırmalar ve çalışmalar sonucunda geliştirilen NLP ve Hipnoz destekli 7 günde Yabancı dil Konuşma Eğitimleri dünyanın birçok ülkesinde uygulanmakta ve kişilerin yabancı dili KONUŞMAK ile ilgili problemleri artık sorun olmaktan çıkmaktadır.

Yabancı dil öğrenmekle, yabancı dili konuşmak ayrı ayrı becerilerdir. 7 günde yabancı dili konuşma programı, özellikle bilinçaltı düzeyde gerçekleşen otomatik-refleksif öğrenme modelleri için iyi bir örnek oluşturmaktadır.

NLP ve Hipnoz destekli yabancı dil eğitim programı bir bebeğin ana dilini öğrenme mantığına dayanmaktadır. Ana dil metodu ile İngilizce öğrenme mantığı bir çocuğun doğumundan sonra çevresindeki etkileşimler (önce duyup dinleyerek ve daha sonra tekrar ederek) ile o dili öğrenmesi ve konuşabilmesidir. 4 ya da 5 yaşındaki bir çocuk ana dilinin gramer kurallarını bilmeden bile rahat bir şekilde dili konuşabilmektedir.

Ana dil metodu yaklaşımı ile eğitim veren NLP ve Hipnoz destekli eğitim programında bugüne kadar verilen eğitim sistemlerinden faklı bir mantıkla önce kişiye konuşmayı öğretmektedir.

Nlp ile yabancı dil eğitimlerinde kullanılan hızlı öğrenme modelinde kişilerin dil ve konuşma merkezleri, bilinçaltı düzeyde hedef dile odaklanarak oldukça hızlı ve kesin sonuçların alındığı bir eğitim programını oluşturmaktadır.

Biz, NLP ile yabancı dil eğitimlerine 8 yılda, 2012 tarihi itibarıyla, bire bir eğitimler dışında 962 grupta, sayıları 5000 e ulaşan katılımcılarımıza, NLFLP (Neuro Linguistic Foreign Language Programming) programını Türkiye’de ilk defa uygulamış bir kurum olarak, uyguladığımız 7 Günde bir kur ilerleme eğitim programlarında konuşmayı garanti ediyoruz.

İnsanların yıllarını vererek, çeşitli zorluklarla ulaştığı, genellikle de ulaşamadığı Yabancı dili algılama hedefine, 7 gün gibi kısa bir sürede ulaşmanın mümkün olduğunu eğitim boyunca yaşayabilirsiniz. Özellikle 7 gün boyunca, hem iş hem de özel hayatınızda tam bir soyutlama yaşayarak, kendinizi bu programa adamış olmanın sonucunda yabancı dili algılarınızda bilinçaltı düzeyde daha yoğun hissedebilirsiniz.

Şirketlere yönelik İngilizce programlarımız iki şekilde yapılmaktadır. Şirket çalışanlarına grup halinde toplu İngilizce eğitimi veya her bir bireye seviyesine uygun birebir İngilizce eğitimi.

İş İngilizcesi

Şubelerde Eğitim

Seviye Tespit Danışmanlığı

In-house (şirket içi) Eğitim

11 yıldır sunduğu hizmet ve yaptığı yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla Nlp Grup, geleneksel eğitim anlayışından çok farklı çözümler üretir.

Nlp grup metodu bir çocuğun kendi anadilini öğrenme yolu esas alınarak oluşturulmuştur. Nlp grup öğrenme süreci dinleme ile başlar: anlama, tekrar, okuma, değerlendirme / tecrübe ile devam eder, ve pratik uygulama ile tamamlanır.
Bu süreç, ezber gibi yapay değil, anadilini öğrenme gibi doğal bir süreçtir.

 Yabancı dil konusundaki kurumsal çözümlerinizde Nlp grup’u seçmek için pek çok sebebiniz var.

Esnek ders saatleri

3-6 kişilik, aynı seviyedeki öğrencilerden oluşan sınıflar

Öğrencilerin sürekli aktif olması

Kurs isteğe bağlı olarak şirket binasında veya kurumumuzda düzenlenir.

Eğitim isteğe bağlı olarak Türk veya yabancı öğretmenler tarafından verilir.

Kurs günleri ve programları karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşturulur.

Kurs süresince her ay hazırlanan öğrenci başarı ve devam raporu eğitim müdürlüğüne iletilir. Kur bitişlerinde final testleri yapılarak kursiyerlerin başarıları ölçülür.

Kursiyerler fazla mesai, hastalık vb. sebeplerle katılmadıkları derslerin telafisini, özel ders öğretmenleri tarafından verilen ücretsiz telafi ve takviye dersleri ile Taksim adresinde alabileceklerdir.

Uzman öğretmen kadrosu

Birey ve kurumların her türlü ihtiyacına cevap verebilmesi

Öğrencinin aktivite ve ilerleme performansının her an izlenebileceği raporlama sistemiyle yatırımınızın denetlenebilmesi

Sektörde en yüksek eğitim başarı oranlarına sahip olması

Ülkemizde 30’dan fazla sektörde 200’ü aşan kurumsal müşteri portföyü ile İngilizce eğitiminde deneyimli ve uzman kurum olması

Nlp grup önce sizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi hedeflerinize ulaştıracak optimal çözümü üretir. İngilizce eğitiminin şirketiniz için kazançlı bir yatırıma dönüşmesini sağlar.

Yabancı dil eğitimlerini kurumunuz içinde sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde alabilirsiniz. Eğitim alan grubun ve içinde bulunduğunuz sektörün ihtiyaçlarına göre en uygun ders programını belirlenir. Oluşturulacak gruplara teoriğe ve pratiğe dayalı dersler verilir.

Yabancı dil konuşma eğitim programları; 7 tam gün boyunca aralıksız olarak sabah 9.00’dan akşam 21.00’a kadar yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Dilerseniz bu programa katılır, daha sonraki hafta sonunda kurumlara özel sunulan sabah 9.00’dan akşam 18:00’e kadar olan konu tekrar eğitimleri alabilirsiniz.

7 tam gün zaman ayıramayan kurum çalışanları için düzenlediğimiz 4 hafta sonu sabah 9.00’dan akşam 21:00’e kadar (8 tam gün) yoğun eğitim programına katılabilirsiniz ve 1 hafta sonu sabah 9.00’dan 18:00’e kadar olan konu tekrar eğitimleri programlarına katılabilirsiniz.

Kurumsal yabancı dil eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen eğitim başvuru formunu doldurunuz.

NLP GRUP KURUMSAL

Copyright © 2003 NLP GRUP T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Grup Eğitim Yabancı Dil Kursu 625 sayılı “Özel Öğretim Kurumları Yasası” ile bağlı yönetmelik hükümlerine göre adı geçen Bakanlığın “Kurum açma ve Öğretime başlama” kurallarına uygun olarak açılmıştır ve aynı Bakanlığın denetim ve gözetiminde faaliyet gösterir.