Hakkımızda

2001 yılında kurulan NLP GRUP Eğitim Danışmanlık şirketimiz Türkiye’de yabancı dil eğitimlerinde dili daha kolay ve daha hızlı bir şekilde konuşturmayı amaçlayarak, kısa zamanda sıra dışı hızlandırılmış dil öğretim sistemiyle bunu başarmış M.E.B’ye bağlı bir dil eğitim kurumudur.

NLP GRUP’un yola çıkışı kurumlara eğitim danışmanlık hizmetleri olarak belirlenmiş olmakla birlikte zaman içersinde Türkiye’de yabancı dilin öğretildiğini ama konuşturulmadığını fark ederek dünyada başarısı kanıtlanmış olan hızlandırılmış dil öğretim sistemlerini Türk insanının dil edinimini geliştirecek şekilde yeniden düzenlemiştir.

İngilizce dil eğitimlerinin dışında İspanyolca, İtalyanca, Rusça gibi farklı dil seçeneklerinde hizmet veren kurumumuz kendisini zaman içerisinde geliştirmeye devam etmekte ve kursiyerlerine en kaliteli hizmeti verebilmek için zevk ve azimle çalışmaktır.

NLP GRUP KURUMSAL

Copyright © 2003 NLP GRUP T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Grup Eğitim Yabancı Dil Kursu 625 sayılı “Özel Öğretim Kurumları Yasası” ile bağlı yönetmelik hükümlerine göre adı geçen Bakanlığın “Kurum açma ve Öğretime başlama” kurallarına uygun olarak açılmıştır ve aynı Bakanlığın denetim ve gözetiminde faaliyet gösterir.